ایجاد تکسچرهای متنوع با نرم افزار Genetica Viewer 3.5

نوشته شده توسط Pargar Digital. در دسته معرفی, معرفی نرم افزار و پلاگین, نوشته های تازه, نوشته های من

انتشار یافته در مهر 10, 1393 با بدون دیدگاه

Genetica Viewer 3.5

ایجاد تکسچرهای متنوع با نرم افزار Genetica Viewer 3.5

حتما تا به حال پیش اومده که موقع متریال دادن به مدل هاتون به دنبال یک تکسچر مناسب با رنگ و بافتی که می خواین کلی بگردین. خب شاید اگر فوتوشاپ بلد باشین بگین که رنگ عکسی که پیدا می کنین رو عوض می کنین. خب این راه خوبی هست، من خودم هم بیشتر مواقع همین کار رو انجام میدم اما اگر به هر دلیلی نتونیم از فوتوشاپ و این دست نرم افزارها استفاده کنیم چی؟ خب شاید استفاده از این نرم افزار گزینه مناسبی باشه.

این نرم افزار یکسری بافت بصورت وکتور همراه خودش داره که به شما این امکان رو میده که با استفاده از اون بافت ها و البته ترکیب چند بافت، و همچنین با انتخاب رنگ سفارشی شما تکسچری که مد نظر شماست رو ایجاد کنه. نکته خیلی جالب توجه اینه که چون بافت ها بصورت وکتور هستن، شما میتونین تکسچرتون رو با هر رزولوشنی که دوست دارین رندر بگیرید!!!

کار با این نرم افزار بسیار ساده هست و نیاز به توضیح خاصی نداره. اگر در قسمتی نیاز به راهنمایی داشتید بگید تا در قسمت آموزش های سایت راهنماییتون کنم.

 

سایت سازنده: لینک صفحه اصلی
حجم تقریبی: 9 Mb
سیستم عامل: Windows

لینک دانلود:   دانلود

 

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد ایجاد تکسچرهای متنوع با نرم افزار Genetica Viewer 3.5. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید